background
Logo Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych Logo Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych

Latest matches

1 March 2024, Friday

TV
Round: 1
No 1
UMKS WAN MOS Wola Warszawa
12:00
ATS Orły Białystok
TV
Round: 1
No 2
KS Pałac Bydgoszcz
14:30
UKS Absolwent SC Olsztyn
TV
Round: 1
No 1
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
15:00
PSPS Chemik Police
TV
Round: 1
No 1
Karpaty MOSiR Krosno
15:00
MKS Avia Świdnik
TV
Round: 1
No 1
KS AZS-AWF Wrocław
15:00
SPS Volley Piła
TV
Round: 1
No 1
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska
15:00
MKS MOS Wrocław
TV
Round: 1
No 1
ENEA Energetyk Poznań
15:00
Gedania Gdańsk SA
TV
Round: 1
No 1
UKS SMS Wybicki Kielce
15:00
KS AGH Kraków
TV
Round: 1
No 1
UKS SG Kożuchów
15:00
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 1
No 1
ECO UNI Opole
15:00
KS Volley Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 1
No 1
MUKS Joker Świecie
15:00
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 1
No 1
SMS Ostrów Łaskovia Łask
15:00
MKS Polonia Świdnica
TV
Round: 1
No 1
MOSiR Bielsk Podlaski
15:00
SPS Sparta Braniewo
TV
Round: 1
No 1
UKS Chemik SMS Olsztyn
15:00
MUKS X LO Toruń
TV
Round: 1
No 1
SMS Solna Wieliczka
15:00
UKS 15 Przemyśl
TV
Round: 1
No 1
UKS SMS Police
16:00
UKS Świt Drzonków
TV
Round: 1
No 1
BKS Stal Bielsko-Biała
16:00
UKS Volley 34 Łódź
TV
Round: 1
No 2
KS BAS Białystok
17:30
UKS Varsovia Warszawa
TV
Round: 1
No 2
Energa MKS Truso Elbląg
17:30
SAS Sejny
TV
Round: 1
No 2
JKS SMS Jastrzębie
17:30
LUKS Sukces Komprachcice
TV
Round: 1
No 2
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
17:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
TV
Round: 1
No 2
SMS Sparta UJ Kraków
17:30
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
TV
Round: 1
No 2
LTS Legionovia Legionowo
17:30
KS Stal Grudziądz
TV
Round: 1
No 2
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin
17:30
UKS AS Trefl Gdańsk
TV
Round: 1
No 2
#VolleyWrocław
17:30
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
TV
Round: 1
No 2
UKS Ares Nowa Sól
17:30
KS Stocznia Darłowo M&W
TV
Round: 1
No 2
TPS Lublin
17:30
MKS V LO Developres Rzeszów
TV
Round: 1
No 2
UKS LIDER Konstantynów Łódzki
17:30
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
TV
Round: 1
No 2
CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany
17:30
Pogoń Proszowice
TV
Round: 1
No 2
Energa MKS Kalisz
17:30
MLKS Volley Gubin
TV
Round: 1
No 2
UKS Jedynka Kluczbork
18:30
UKS Gminy Miękinia
TV
Round: 1
No 2
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
18:30
SPS Sparta Złotów