Schedule

1 March 2024, Friday

TV
Round: 1
No 1
UMKS WAN MOS Wola Warszawa
12:00
ATS Orły Białystok
TV
Round: 1
No 2
KS Pałac Bydgoszcz
14:30
UKS Absolwent SC Olsztyn
TV
Round: 1
No 1
ENEA Energetyk Poznań
15:00
Gedania Gdańsk SA
TV
Round: 1
No 1
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
15:00
PSPS Chemik Police
TV
Round: 1
No 1
KS AZS-AWF Wrocław
15:00
SPS Volley Piła
TV
Round: 1
No 1
UKS SG Kożuchów
15:00
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 1
No 1
MUKS Joker Świecie
15:00
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 1
No 1
UKS Chemik SMS Olsztyn
15:00
MUKS X LO Toruń
TV
Round: 1
No 1
MOSiR Bielsk Podlaski
15:00
SPS Sparta Braniewo
TV
Round: 1
No 1
SMS Ostrów Łaskovia Łask
15:00
MKS Polonia Świdnica
TV
Round: 1
No 1
ECO UNI Opole
15:00
KS Volley Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 1
No 1
UKS SMS Wybicki Kielce
15:00
KS AGH Kraków
TV
Round: 1
No 1
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska
15:00
MKS MOS Wrocław
TV
Round: 1
No 1
Karpaty MOSiR Krosno
15:00
MKS Avia Świdnik
TV
Round: 1
No 1
SMS Solna Wieliczka
15:00
UKS 15 Przemyśl
TV
Round: 1
No 1
UKS SMS Police
16:00
UKS Świt Drzonków
TV
Round: 1
No 1
BKS Stal Bielsko-Biała
16:00
UKS Volley 34 Łódź
TV
Round: 1
No 2
LTS Legionovia Legionowo
17:30
KS Stal Grudziądz
TV
Round: 1
No 2
JKS SMS Jastrzębie
17:30
LUKS Sukces Komprachcice
TV
Round: 1
No 2
#VolleyWrocław
17:30
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
TV
Round: 1
No 2
Energa MKS Truso Elbląg
17:30
SAS Sejny
TV
Round: 1
No 2
SMS Sparta UJ Kraków
17:30
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
TV
Round: 1
No 2
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
17:30
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
TV
Round: 1
No 2
TPS Lublin
17:30
MKS V LO Developres Rzeszów
TV
Round: 1
No 2
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin
17:30
UKS AS Trefl Gdańsk
TV
Round: 1
No 2
UKS LIDER Konstantynów Łódzki
17:30
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
TV
Round: 1
No 2
CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany
17:30
Pogoń Proszowice
TV
Round: 1
No 2
UKS Ares Nowa Sól
17:30
KS Stocznia Darłowo M&W
TV
Round: 1
No 2
KS BAS Białystok
17:30
UKS Varsovia Warszawa
TV
Round: 1
No 2
Energa MKS Kalisz
17:30
MLKS Volley Gubin
TV
Round: 1
No 2
UKS Jedynka Kluczbork
18:30
UKS Gminy Miękinia
TV
Round: 1
No 2
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
18:30
SPS Sparta Złotów

2 March 2024, Saturday

TV
Round: 2
No 3
UKS Świt Drzonków
10:00
SPS Sparta Złotów
TV
Round: 2
No 3
SPS Volley Piła
10:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
TV
Round: 2
No 3
UKS Absolwent SC Olsztyn
10:00
ATS Orły Białystok
TV
Round: 2
No 4
KS AZS-AWF Wrocław
12:30
UKS LIDER Konstantynów Łódzki
TV
Round: 2
No 4
UKS SMS Police
12:30
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
TV
Round: 2
No 4
UMKS WAN MOS Wola Warszawa
12:30
KS Pałac Bydgoszcz
TV
Round: 2
No 3
MKS MOS Wrocław
15:00
Pogoń Proszowice
TV
Round: 2
No 3
UKS Szamotulanin Szamotuły
15:00
UKS AS Trefl Gdańsk
TV
Round: 2
No 3
SPS Sparta Braniewo
15:00
KS Stal Grudziądz
TV
Round: 2
No 3
KS AGH Kraków
15:00
MKS V LO Developres Rzeszów
TV
Round: 2
No 3
MKS Avia Świdnik
15:00
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
TV
Round: 2
No 3
Gedania Gdańsk SA
15:00
KS Stocznia Darłowo M&W
TV
Round: 2
No 3
MUKS X LO Toruń
15:00
UKS Varsovia Warszawa
TV
Round: 2
No 3
PSPS Chemik Police
15:00
MLKS Volley Gubin
TV
Round: 2
No 3
UKS 15 Przemyśl
15:00
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
TV
Round: 2
No 3
KS Volley Dąbrowa Górnicza
15:00
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
TV
Round: 2
No 3
MKS Polonia Świdnica
15:00
LUKS Sukces Komprachcice
TV
Round: 2
No 3
MUKS Sparta Warszawa
15:00
SAS Sejny
TV
Round: 2
No 3
UKS Volley 34 Łódź
16:00
UKS Gminy Miękinia
TV
Round: 2
No 4
UKS SMS Wybicki Kielce
17:30
TPS Lublin
TV
Round: 2
No 4
ENEA Energetyk Poznań
17:30
UKS Ares Nowa Sól
TV
Round: 2
No 4
UKS SG Kożuchów
17:30
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin
TV
Round: 2
No 4
Karpaty MOSiR Krosno
17:30
SMS Sparta UJ Kraków
TV
Round: 2
No 4
MUKS Joker Świecie
17:30
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 2
No 4
UKS Chemik SMS Olsztyn
17:30
KS BAS Białystok
TV
Round: 2
No 4
MOSiR Bielsk Podlaski
17:30
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 2
No 4
SMS Ostrów Łaskovia Łask
17:30
JKS SMS Jastrzębie
TV
Round: 2
No 4
ECO UNI Opole
17:30
#VolleyWrocław
TV
Round: 2
No 4
SMS Solna Wieliczka
17:30
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
TV
Round: 2
No 4
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska
17:30
CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany
TV
Round: 2
No 4
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
17:30
Energa MKS Kalisz
TV
Round: 2
No 4
BKS Stal Bielsko-Biała
18:30
UKS Jedynka Kluczbork

3 March 2024, Sunday

TV
Round: 3
No 5
KS Pałac Bydgoszcz
09:00
ATS Orły Białystok
TV
Round: 3
No 5
KS BAS Białystok
10:00
MUKS X LO Toruń
TV
Round: 3
No 5
SMS Sparta UJ Kraków
10:00
MKS Avia Świdnik
TV
Round: 3
No 5
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
10:00
UKS Świt Drzonków
TV
Round: 3
No 5
UKS Jedynka Kluczbork
10:00
UKS Volley 34 Łódź
TV
Round: 3
No 5
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
10:00
UKS 15 Przemyśl
TV
Round: 3
No 5
UKS Ares Nowa Sól
10:00
Gedania Gdańsk SA
TV
Round: 3
No 5
Energa MKS Truso Elbląg
10:00
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 3
No 5
Energa MKS Kalisz
10:00
PSPS Chemik Police
TV
Round: 3
No 5
TPS Lublin
10:00
KS AGH Kraków
TV
Round: 3
No 5
JKS SMS Jastrzębie
10:00
MKS Polonia Świdnica
TV
Round: 3
No 5
#VolleyWrocław
10:00
KS Volley Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 3
No 5
UKS LIDER Konstantynów Łódzki
10:00
SPS Volley Piła
TV
Round: 3
No 5
LTS Legionovia Legionowo
10:00
SPS Sparta Braniewo
TV
Round: 3
No 5
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin
10:00
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 3
No 5
CES Vega MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany
10:00
MKS MOS Wrocław
TV
Round: 3
No 6
UMKS WAN MOS Wola Warszawa
11:30
UKS Absolwent SC Olsztyn
TV
Round: 3
No 6
KS Stal Grudziądz
12:30
MOSiR Bielsk Podlaski
TV
Round: 3
No 6
UKS Gminy Miękinia
12:30
BKS Stal Bielsko-Biała
TV
Round: 3
No 6
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
12:30
Karpaty MOSiR Krosno
TV
Round: 3
No 6
UKS Varsovia Warszawa
12:30
UKS Chemik SMS Olsztyn
TV
Round: 3
No 6
MLKS Volley Gubin
12:30
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
TV
Round: 3
No 6
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
12:30
ECO UNI Opole
TV
Round: 3
No 6
SAS Sejny
12:30
MUKS Joker Świecie
TV
Round: 3
No 6
MKS V LO Developres Rzeszów
12:30
UKS SMS Wybicki Kielce
TV
Round: 3
No 6
UKS AS Trefl Gdańsk
12:30
UKS SG Kożuchów
TV
Round: 3
No 6
Pogoń Proszowice
12:30
SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska
TV
Round: 3
No 6
KS Stocznia Darłowo M&W
12:30
ENEA Energetyk Poznań
TV
Round: 3
No 6
SPS Sparta Złotów
12:30
UKS SMS Police
TV
Round: 3
No 6
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
12:30
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 3
No 6
LUKS Sukces Komprachcice
12:30
SMS Ostrów Łaskovia Łask
TV
Round: 3
No 6
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
12:30
SMS Solna Wieliczka